KALİTE POLİTİKAMIZ

 

Firmamızın temel politikası, ulusal ve uluslararası ürün kalite standartlarına uygun, verimli ve en ekonomik üretimi gerçekleştirmektir. BERKAY, plan ve stratejilerini global bir marka olma vizyonuna göre belirlemektedir. Firmamızla özdeşleşen; kalite, güven ve müşteri memnuniyeti gibi kavramları uluslararası piyasaya da taşıyarak “BERKAY”ı bir dünya markası yapmak ise ana hedefimizdir.En özgün karakterimiz, müşteri ihtiyaçlarına uygun ve onların beklentilerinin de üzerinde üretim yapmaktır. Ürünlerimizin kalitesi ile sağladığımız güven firmamızı müşterilerimizin vazgeçemediği stratejik ortak konumuna taşımaktadır.
Toplumsal sorumluluklarımızı her zaman için ön planda tutarak;

  • Kaliteli ürünler üreterek sektörün değişmez lideri olmak,
  • Kendimizi ve teknolojimizi sürekli olarak geliştirmek,
  • Müşterilerimizin ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak,
  • Ulusal ve uluslararası mevzuata uyum sağlamak,
  • Değişen ve gelişen ihtiyaçlara cevap vermek,
  • Kaynak ihtiyacını minimum seviyede tutarak verimliliğimizi artırmak en önemli önceliklerimizdir.

Bununla birlikte tedarikçilerimizin de bizimle aynı kalitede mal ve hizmet üretmesini sağlamak için bilgilendirilmesi ve teknik eksikliklerinin giderilmesi çabalarımız içerisindedir.
Yenilikçi, dürüst ve günümüzün kalite kavramına uygun yönetim anlayışımızla her gün daha büyük başarılara imza atmaktayız. Güvenerek diyoruz ki:  “B İ Z İ M L E   Ç A L I Ş A N   K A L İ T E   İ L E   T A N I Ş A C A K T I R”

 

 

SERTİFİKALARIMIZ